نتایج جستجو برای عبارت :

عملکرد نادرست فدایی پزشکان فاجعه است

بوسیله گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا ظفرقندی، با عنوان این مطلب که در حال مجهز دو بغرنج اساسی در حوزه پزشکی حیات دارد، گفت: مشکل نخست درونی است، متاسفانه همکارانی وجود دارند که با نحوه عملکرد نادرست خود موجب سلب اعتماد رابطه بین مردم و جامعه پزشکی می شوند که این یک صدمه است به همین برهان پالایش از داخل برای ما یک لزوم است. مهتر کل نظام پزشکیمشکل دوم را عوامل بیرونی دانست و گفت: عده ای نیز با رصد و بزرگنمایی قصور عده قلیلی از همکاران و شمول آن ب
به چند نمونه توجه کنید:
لبنیاتی های ما مدتهاست مجبورند به شیرهای خود وایتکس بزنند تا ضد عفونی شود و بازرس بهداشت در شیر آنها ویروس تشخیص ندهد! نتیجه اش شده غده های چرکین روی بدن کودکان و نوجوانان.
آرد نانوایی کاملاً از سبوس تهی شده و به جایش آهن و اسیدفولیک به آن اضافه شده که گفته می شود یک ترکیب مضر است و موجب آلزایمر می شود.
نمک ها به اصطلاح تصفیه شده اند و به آنها یُد به صورت صنعتی اضافه شده. سپس دائم تبلیغ می شود که: نمک مضر است. کلاً آن را از
 تهران در این روزها با آمار صعودی بستری بیماران کرونایی در بخش های مراقبت های ویژه مواجه است و این یعنی، فاجعه‌ای در راه است.
این روزها صحبت از طرح فاصله گذاری هوشمند است که به دنبال اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، از ۲۳ فروردین در کشور کلید خورده و قرار است از ۳۰ فروردین نیز در تهران اجرا شود. این در حالی است که مواضع انتقادی زیادی نسبت به این شیوه قرنطینه در کشور مطرح است.
ادامه مطلب
من خواستگاری دارم که پزشکی میخونه و از نظر خانواده، خانواده ی معتقد و خوبی داره اما با توجه به اینکه تفکر جامعه در مورد پزشکان به خاطر عملکرد نادرست بعضی از اون ها خوب نیست، نمیدونم تا چه حد میتونم به ایشون اعتماد کنم و میترسم که این تفکر در زندگی ما اختلال ایجاد کنه.
من به پول ایشون نیازی ندارم و  از نظر موقعیت اجتماعی در جایگاه خوبی هستم و نمیخوام به خاطر اینکه پزشکه بگم حتما همین باشه چون پول ملاک اصلی من نیست و بیشتر میخوام که به طرف مقابل
دوستی نوشته بود؛
● یک دوچرخه سوار برای اقتصاد "فاجعه" است، زیرا:
۱-خودرو نمیخرد۲_وام خودرو نمی گیرد۳-دیر مریض می شود۴-بنزین نمی خرد۵-قطعات یدکی خودرو نمی خرد۶-پول پارکینگ نمی‌دهد۷-چاق نمیشود۸-جریمه نمیشود
پس چرا توسعه دوچرخه سواری؟!
فاجعه پشت فاجعه
دیوار پشت دیوار
درد پشت درد
پشت سر گذاشتم... بزرگتر شدم اما... برای خودم زندگی میکنم... تجربه میکنم... و از الان میدانم اگر شکست بخورم چیزی که از من باقی میماند قوی‌تر هست.
یادم باشد این تجربه ها شاید به بهای چند قطره اشک یا غم یا درد به دست آمده باشد یا بیاید... 
طراحی سایت  پزشکان
با هدف ارتقاء سطح خدمات سلامت و سهولت ارتباط بیماران با پزشکان و افزایش
آگاهی بیماران انجام  می گیرد امروزه با پیشرفت تکنولوژی اکثر مردم برای
نیازهای درمانی و پزشکی خود در گوگل جستجو می کنند و به سایت پزشکان مراجعه
می نمایند، طراحی سایت ویژه پزشکان و حضور در اینترنت موجب افزایش کسب و کار آن ها شده است.
کلینیک های درمانی و طراحی سایت پزشکان
در طراحی سایت پزشکی به این نکته توجه داشته باشید علاوه بر طراحی زیبا باید اصول س
داوطلبان کنکور تجربی ۹۸، تقریبا ۵۰ درصد کل داوطلبان کنکور بودند و این یعنی ما در آینده شاهد افزایش تعداد پزشکانی خواهیم بود که نگاه تجاری به فعالیت پزشکی دارند. با این اوصاف آیا می‌توان به این پزشکان اعتماد کرد؟
به شخصه اعتمادی به علم پزشکی و پزشکان به معنای عام ندارم چرا که به نظر میرسد که این حوزه تبدیل به ابزاری برای افزایش سرمایه‌ی سرمایه دارها و افزایش درآمد پزشکان شده است.
سلام. خوش آمدید. این اولین نوشتاری است که در این وبلاگ منتشر میکنم. اما اولین وبلاگم نیست. از آن موقعی که نوجوان بودم و وارد دنیای وب شدم، برای خودم وبلاگ ساختم. اما هیچکدام ادامه دار نبود و در نیمه راه رهایش میکردم. سرنوشت این وبلاگ را نمیدانم. بعید میدانم مثل آنها به فراموشی سپرده شود. چون اینبار هدفی دارم که تنها با نوشتن به سرانجام میرسد. امیدوارم به مقصود برسد.برای شروع دوست دارم کمی از وظایفمان صحبت کنم. بنظرتان، ما به عنوان شهروند چه وظا
مراجعه به دندانپزشکی حداقل سالی یک بار لازم و ضروری است.
اما بعضی از افراد به دلیل داشتن ترس از دندانپزشکی تا زمانی که دندان های آن ها دچار درد نشود مراجعه به دندانپزشک را به تعویق می اندازند.
این ترس در کودکان زیاد دیده می شود.دلیل ترس کودکان از رفتن به دندانپزشکی کاملا واضح است، اما می توان تدابیری اندیشید تا این ترس برای همیشه به شجاعت تبدیل شود. 
اولین تجربه کودکان از رفتن به دندانپزشکی: اولین تجربه و اتفاقاتی که می افتد بسیار مهم است و ب
{font-family:'B Yekan';
src: url("/fonts/YekanWeb-Regular.woff") format("woff");}
*{font-family:'B Yekan';}
h1 {
text-align: right;
}
p {
font-size: 16px;

}

ثبت سفارش تا تیر ماه 1398

پکیج ویژه پزشکان و سالن های زیبایی

پزشکان به خصوص پزشکان زیبایی و مراکز زیبایی و لیزر این روزها حسابی جای خود را بین مردم باز کرده اند.
رقابتی که در این صنوف وجود دارد شاید کمتر صنفی به خود دیده باشد. 
ادامه مطلب
{font-family:'B Yekan';
src: url("/fonts/YekanWeb-Regular.woff") format("woff");}
*{font-family:'B Yekan';}
h1 {
}
p {
font-size: 16px;

}

ثبت سفارش تا تیر ماه 1398

پکیج ویژه پزشکان و سالن های زیبایی

پزشکان به خصوص پزشکان زیبایی و مراکز زیبایی و لیزر این روزها حسابی جای خود را بین مردم باز کرده اند.
رقابتی که در این صنوف وجود دارد شاید کمتر صنفی به خود دیده باشد. 
ادامه مطلب
« کنکاش» واژه ای مغولی است که به معنی رایزنی و مشورت است. پس به کاربردن آن به معنای کندوکاو و کاوش نادرست است.  نویسنده در این قصه به کنکاش در زندگی مردم می پردازد. ( نادرست)نویسنده در این قصه  زندگی مردم را بررسی می کند.  ( درست)
منبع
https://t.me/qande_parsi/98

طرح سپید بانک اقتصادنوین با تسهیلات ویژه برای پزشکان

.
بانک اقتصادنوین با هدف ارائه خدمات متمایز به جامعه پزشکی کشور طرح تسهیلاتی سپید را معرفی کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین؛ در طرح سپید، پزشکان متخصص، عمومی، دندان‌پزشکان و داروسازان می‌‏توانند برای خرید تجهیزات از بسته‌‏های متنوع تسهیلاتی با شرایط بسیار آسان بهره‌‌مند شوند.
ادامه مطلب
دزاشیب:تجریش دزاشیب رو به روی اموزش ۱پرورش منطقه یک ساختمان پزشکان ۱۷۸ طبثه ۲ واحد۵ 
با هماهنگی قبلی از طریق اینستاگرام

پیــــــروزی:پیــــروزی نبـــرد شمالـــی نبش کوجه مرتضـــوی پلاک۲ ساختمان پزشکان نصـــرت
با هماهنگی قبلی از طریق اینستاگرام 
ای دی اینستاگرام:@fereshteshadoffice
گروهی از پزشکان ژاپنی تایید کرده اند که مصرف آب گرم ناشتا، 100٪ در حل برخی از مشکلات  موثر است مانند:   1 میگرن 2 فشار خون بالا 3 فشار خون پایین 4 درد مفاصل 5 افزایش ضربان قلب و کاهش ضربان قلب 6 صرع 7 افزایش کلسترول 8 سرفه 9 ناراحتی های بدن 10 درد گلو 11 آسم 12 سرفه
13 انسداد رگها 14 بیماری مربوط به رحم و ادرار 15 مشکلات معده 16 اشتها نادرست 17 همچنین تمام بیماری های مربوط به چشم، گوش و گلو.
18 سردرد

* نحوه استفاده از آب گرم صبح زود بیدار شوید و حدود 2 ل
زوپ به عنوان اولین و بهترین سامانه ارتباطی بین پزشکان و بیماران بوده است که آن را به صورت آنلاین ( متنی و ویدئویی ) را فراهم کرده است تا اولین و تنها سامانه در کشور و خاورمیانه باشد که می تواند ارتباط ویدئویی بین پزشک و بیمار فراهم سازد.
از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید. این ارتباط میتواند در زوپ به صورت متنی و آنلاین و یا به
زوپ به عنوان اولین و بهترین سامانه ارتباطی بین پزشکان و بیماران بوده است که آن را به صورت آنلاین ( متنی و ویدئویی ) را فراهم کرده است تا اولین و تنها سامانه در کشور و خاورمیانه باشد که می تواند ارتباط ویدئویی بین پزشک و بیمار فراهم سازد.
از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید.
این ارتباط میتواند در زوپ به صورت متنی و آنلاین و یا به
روزگاران (کتاب پزشکان) نویسنده: سروش زنگنه انتشارات: روایت فتح
روزگاران (کتاب پزشکان) : قصه ی مردان مدرک دار متخصص و البته متفاوت

روزگاران (کتاب پزشکان)نویسنده: سروش زنگنهانتشارات: روایت فتح
معرفی:
بعضی ها وقتی به مدرک و پول و شهرت می رسند، دیگه خدا رو بنده نیستند، خودشون هستند و دنیاشون؛قصه ی مردان مدرک دار متخصصی که متفاوت از هم سلفی هاشون بودند، حتما خواندنی ست…
بریده کتاب(۱):
(بهتر)گفتم: این خونریزیش خیلی شدیده، خون می خوادـ خون نداریم ا
بر اساس ماده۲ قانون  خدمت پزشکان و پیراپزشکان گروه‌های زیر از انجام این طرح خدمت معاف هستند: ۱- همسران و فرزندان شهدا، آزادگان، مفقودان جنگ تحمیلی ۲- یک نفر برادر یا خواهر شهید یا مفقود ۳- برادران و خواهران ۲ شهید یا بالاتر ۴- آزادگان ۵- جانبازان ۲۵درصد و بالاتردر مورد معافیت افراد مازاد بر نیاز، اولویت با رزمندگان است.برابر ماده۳ این قانون، مدت خدمت دوره ضرورت و دوره احتیاط مشمولان این قانون که در حرفه پزشکی انجام شود از کل خدمت مقرر در ای
بچه ها زندگی خیلی پیچیده هست
و آدمهایی که حتی فکرش رو هم نمیکنین که ممکنه مشکل داشته باشن، در حقیقت در مشکلات زیادی غرقن. مشکلاتی که شاید برای شما مشکل به نظر نیاد ولی برای اونها فاجعه هست. همونطور که برای ماها مسائلی فاجعه و سخت هکه ممکنه بای بقیه به طرز خنده داری ساده باشه.
آدم ها رو شوخی نگیریم.
حال ادمها رو حتی اگه شده یه بار، بپرسیم.
حتی یه بار.
سه سال بعد ممکنه پشیمون بشیم که چرا یه بار ازون آدم نپرسیدیم حالت خوبه؟
همون طور که سه سال من این
اقدام قابل تقدیر جمعی از پزشکان
سلام دوستان
جمعی از پزشکان ایرانی اقدام به طرحی زدند که برای کاهش مراجعه هموطنان عزیز به مراکز درمانی، بیماران را به صورت آنلاین ویزیت می کنند و پاسخگوی سوالات بیماران در حیطه تخصص خود هستند.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پست زیر در سامانه کاوالا مراجعه کنید.
http://kavala.ir/%d8%a7%d9%82%d8%af%d8%a7%d9%85-%d9%82%d8%a7%d8%a8%d9%84-%d8%aa%d9%82%d8%af%db%8c%d8%b1-%d8%ac%d9%85%d8%b9%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%d8%a7%d9%86/

«مسئله‌ی سلامت، جزو مسائل درجه‌ی یک هر کشوری است.» ۱۳۹۱/۱۰/۱۱ این عبارت رهبر انقلاب اسلامی به روشنی نشان دهنده‌ی اهمیت سلامت مردم نزد ایشان بعنوان یکی از مسائل اساسی و حیاتی کشور است و در زمینه‌ی ارتقای سطح سلامت عمومی یکی از مسائل مهم نقش بی‌بدیل پزشکان و فداکاری پرستاری است. پایگاه اطلاع‌رسانی  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را در خصوص سلامت مردم و اهمیت نقش پزشکان و پرستاران در این زمینه بازخوانی می‌کند.
7- آسیب‌پذیری نسبت به ضرر و بیماری (VH)
ترس اغراقآمیز از این که هر آن ممکن است فاجع های قریبالوقوع رخ دهد که نمیتواند از آن جلوگیری کند. این ترس متمرکز بر یک یا چند مورد زیر است:
1- فاجعه های پزشکی مانند حمله قلبی یا ایدز
2- فاجعه های هیجانی مانند دیوانه شدن
3- فاجعه های بیرونی مانند سقوط آسانسور، قربانی جنایت شدن، سقوط هواپیما یا زلزله
8- خود تحول نایافته/ گرفتار (EM)
نزدیکی و درگیری عاطفی شدید با یک یا چند نفر از نزدیکان ـ غالباً والدین ـ به بها
ترجمه پروانه نظام پزشکی :
صدور پروانه نظام پزشکی برای  پزشکان به عنوان مجوز فعالیت مطب برای پزشکان و دندانپزشکان و پیرا پزشکان توسط نهاد متولی این امر سازمان نظام پزشکی کل کشور بوده و این امر باعث شده آشنایی از روند صدور  و ترجمه این جواز از اهمیت فوق العاده ای پیدا کرده باشد .
در قانون سازمان نظام پزشکی کشور نیز بر اساس ماده 3 قانون اشتغال پزشکان منوط به داشتن پروانه کسب  و جواز پزشکی خواهد بود .
از طرفی داروخانه های کل کشور نیز برای ثبت جواز
مهاجرت پزشکان به فرانسه

کشور فرانسه علاوه بر موسیقی و عطر و مناظر
زیبای شهری، بازار کار مناسبی برای پزشکان جهت مهاجرت پزشکان به فرانسه
داراست. می توان گفت درآمد پزشکان در فرانسه در بین ده کشور پر درآمد دنیا
هفتمین کشورمی باشد(کشورهای هلند، استرالیا ، آمریکا، بلژیک، کانادا و
انگلستان به ترتیب در آمد بالاتری نسبت به فرانسه دارند) و در واقع در هر
خیابان یک داروخانه وجود دارد. متخصصین به طور میانگین ​​۱۴۹,۰۰۰ دلار و
پزشکان عمومی، ۹۲,۰۰۰ د
چاقی صورت با کدام تغذیه

برای چاقی صورت باید در تغذیه خود بیشتر دقت کنید

چاقی صورت
و خلاص شدن از صورت لاغر دلیل بسیاری از افراد برای مراجعه به پزشکان
زیبایی و حتی اعتماد به تبلیغات نادرست است. دقایقی تمام آنها را کنار
بگذارید و با ما همراه شوید.

ادامه مطلب
دستور (if (if-then در جاوا
نحو دستور if-then در جاوا به شکل زیر است:
if (expression) {
// statements
}
در اینجا expression یک عبارت از نوع boolean است (درست یا نادرست است).
اگر expression صحیح ارزیابی شود ، دستورات داخل بدنه ی if (عبارات داخل پرانتز) اجرا می شوند.
اگر expression نادرست ارزیابی شود ، دستورات داخل بدنه ی if اجرا نخواهند شد.
دستور (if … else (if-then-else در جاوا
در if در صورتی که شرط صحیح ارزیابی شود ، بخش خاصی از کد اجرا می شود. دستور if ممکن است بلوک else هم داشته باشد. در صورتی که شرط نادر
پس از کاشت نهال در آستانه روز درختکاری: همچنانکه قبلاً از پزشکان، پرستاران و مجموعه های درمانی صمیمانه تشکر کردم، لازم میدانم بار دیگر از این عزیزان که با کار بسیار با ارزش خود در حال جهاد در راه خدا هستند، تشکر کنم. همچنین لازم میدانم از خانواده پزشکان، پرستاران و همه عوامل درمانی که با صبر و تحمل خود در کنار تلاش شبانه روزی عزیزانشان هستند، سپاسگزاری کنم/ برای عافیت بیماران دعا میکنم و همچنین برای درگذشتگان از این بیماری طلب رحمت و مغفرت
چنددقیقهٔ پیش داشتم وبلاگی را می‌خواندم. نویسندهٔ وبلاگ نوشته بود «وقتی کسی از تو نخواست عقاید و نظراتت را بگویی، چرا می‌گویی و می‌نویسی؟» بعد از خواندن این جملات، به فکر فرو رفتم. واقعا چرا باید بنویسیم؟ مثلا من بیایم از اعتماد گسسته بگویم و نارضایتی‌هایم و اعتراضات و نظرم در مورد وقایع اخیر، چه فایده‌ای دارد؟ مگر من کارشناسم که نظراتم راه‌گشا و آگاهی‌بخش باشد؟ اگر هم بنویسم صرفا برون‌ریزی فکری یک آدم عادی است که می‌تواند داده‌های
یک سری کلمات هستند که من خودم یک زمانی املای آن‌ها را بلد نبودم، یا معنی آن‌ها را نمی‌دانستم. املای صحیح کلمات و طرز صحیح نوشتن آنان همیشه برای من مهم بوده است. املای درست کلمات و نوشتن درست کلمات برای ما مهم اند.
گفتم اینجا بنویسم که برای خودم مروری شود و از طرفی دیگر همیشه بماند.
مصدع اوقات: مزاحم وقت کسی شدن (این‌ها غلط هستند: مسدع اوقات، مسطح اوقات)
غرض از مزاحمت: هدف از مزاحمت (املای نادرست: قرض از مزاحمت)
ضیق: تنگ، محدود (ضیق وقت)
ضیق

در جریان فاجعه چرنوبیل یک اپراتور یک دکمه را فشار نداد و از فاجعه جهانی جلوگیری کرد هر چند عواقب حادثه و انفجار راکتور چرنوبیل هنوز هم بر جان مردم و آن جغرافیا نشسته. ( متاسفانه اسم اپراتور را به خاطر ندارم)
در حادثه سقوط هواپیما چه کسی پشت دکمه های پدافند سپاه نشسته بود؟و آن لحظه که هواپیما اوج می گرفت به چه فکر می کرد؟

معاون وزیر گفته: بیشترین تخلفات علمی مربوط به کپی کاری است. معاون پژوهشی گفته ها، توجه کنید! ایشون گفته اند: بیشترین تخلف "استفاده از متون دیگران بدون ارائه منبع و کپی‌کاری است."
ایشون برای کم اهمیت جلوه دادن ابعاد فاجعه اینجور حرفشون رو تموم کردند: البته به نسبت حجم بزرگی از مقالات که ما داریم این اعداد کوچکی است اما این وجود باید آن را به صفر برسانیم.
حتما به صفر می رسونید.
حالا قراره آئین نامه براش تدوین کنند لابد و دانشجویان و استید متخلف
حسابی خرد شده‌ام. دیگر به هیچ‌کار نمی‌آیم. درست یادم نیست که کدام روز از پاییزِ پارسال بود که یاد امروزم افتاده بودم: واضح، چون جریان آب. اما آن‌روزم فراموش شده است: غریب، چون سنگی با بارانِ دیشبش. تنها صدایت را به یاد دارم. از آنوقت، اینجا همیشه دستی، ردّ حرفِ آخرش را بر سینه‌ی سطحی تجدید می‌کند که: "نه". و هربار که به تحلیل آن ردّ نامیرا ایستادم، روشنم شد که این ماده حل نشدنی است.
خواسته و ناخواسته، هر چه که باشد فاجعه‌ای به بار آمده است. فا
اثرات ناشی از وقوع جنگ اطلاعات از ماهیت و متغییرهای  این جنگ سرچشمه می گیرد.مطالعه ی سه اثر اصلی جنگ های اطلاعاتی که در پی می آید امکان هدف گذاری بهتر و تعیین اهداف مناسب را فراهم می آورد.این سه اثر اصلی جنگ اطلاعات عبارتند از:

مرگ آگاهی:
عدم دسترسی به اطلاعات درست یا دسترسی به اطلاعات نا درست
تغییر مکانیزم فکری و کند شدن و کاهش  قدرت تصمیم گیری 
الگوریتم های نادرست تجزیه و تحلیل
پردازش نادرست اطلاعات

ناتوان سازی استراتژیک: آسیب رسانی به نق
(جلسه کمیسیون بهداشت آغاز می‌شود)
دکتر علی وراثتی (رئیس کمیسیون بهداشت با کت سورمه‌ای): بسم‌الله الرحمن الرحیم. همانطور که همکاران عزیز در جریان هستند اخیراً هجمه‌های فراوانی علیه قشر نخبه و مظلوم پزشکی ایجاد شده که باعث شده سقف درامدی 60 میلیون تومانی برای کارانه پزشکان دولتی گذاشته شود که ظلم بزرگی است. جهت کاستن بخشی از مشقتهای پزشکان عزیز ما در این جلسه می‌خواهیم قانون «معافیت پزشکان از مالیات پلکانی» را به رأی بگذاریم. من از نماینده
پزشکان پرتغالی طی عمل جراحی یک دندان از جمجمه پسری ۱۴ ساله خارج کردند. این پسر چند روز قبل هنگام بازی فوتبال گاز گرفته شده بود و چند روز به دلیل درد زیاد به بیمارستان مراجعه کرد. پزشکان ۱۲ روز پس از حادثه و با انجام اسکن متوجه دندان جامانده در زخمی شدند. روز مسابقه فوتبال این نوجوان پس از آن که به وسیله یکی از بازیکنان گاز گرفته شد، به دلیل ایجاد شدنیک زخم ۵ سانتی متر در سمت راست سرش به بیمارستان مراجعه کرد.
ادامه مطلب
یقیناً یکی از مهم‌ترین عوامل سعادت و یا شقاوت انسان‌ها در دنیا و آخرت خانواده و تربیت خانوادگی است چراکه خانواده اولین و مؤثرترین محیط آموزشی و تربیتی انسان است که به حالات فکری، روحی، روانی و رفتاری انسان شکل می‌دهد. چون مهم‌ترین سالهای زندگی انسان ازلحاظ تربیتی و شکل‌گیری شخصیت، در محیط خانواده طی […]
نوشته تربیت خانوادگی نادرست، مجوز بی‌حجابی نیست! اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
اگر بخواهیم به دنبال راه حلی برای برون رفت از وضعیت دشوار کنونی و کاستن تنش در رابطه پزشکان و بیماران باشیم، باید علاوه بر نقد ساختار درمانی، بر عاملیت پزشکان هم تاکید کنیم .
 اول شهریورماه بهانه ای شد تا پس از کشمکش های فراوان گروهی از مردم با جامعه پزشکی، قدری هم پای درد و دل این قشر بنشینیم.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، این اواخر نقل و نبات صفحه اول رسانه ها، خطاها و قصورات پزشکی و در عوض دریافتی بالای این جامعه زحمتکش بود. بالاخره روزی

سادگی باید بگوییم که علت همه آنها مشکلات ناشی از انتخاب نادرست سیمها و اتصال نادرست کابلها و تعیین نادرست فیوزها و برند آنها است که اگر همه آن بگردن کارفرما نباشد مطمینا بخش اعظم آن تقصیر به خاطر کارفرما است
بگذارید کمی راحت تر صحبت کنیم وقتی صاحب یک فارم کوچک یا بزرگ برای تهیه تابلوی برق که قسمت اصلی تامین کننده برق ماینرها است از یک تابلو سازغیر اکادمیک و فقط تجربی کمک میگیرد که ذاتا قیمت پایینتری هم میدهد چگونه باید توقع داشته باشیم که
Chernobyl- 2018
By Johan Renck
IMDb:9.7
Rotten tomatoes: 96%
چند سال پیش که واسه اولین بار کتاب «صداهایی از چرنوبیل» رو خوندم، واسم سوال بود که چرا من چیزی از این موضوع نشنیده بودم و چرا به قدر کافی به این موضوع پرداخته نشده. حتی کتاب فوق‌العاده‌ی آلکسیویچ هم حداقل توی ایران به قدر کافی دیده نشد. ولی این مینی سریال پنج قسمتی توی یک ماه اخیر بسیار دیده شد. 
این سریال شرح وقایع فاجعه‌ی اتمی چرنوبیله که در شوروی اتفاق افتاد. اینکه چطوری اون فاجعه رخ داد، چطور کنترل شد، م

ناسا سه زمان فاجعه آمیز را برای برخورد این شهاب سنگ شناسایی کرد.
به گزارش اسپوتنیک، ناسا سه زمان فاجعه آمیز را برای برخورد این شهاب سنگ شناسایی کرد سال 2029، 2036 و 2068، اما در عین حال ادعا می کند که هیچگونه تهدیدی برای زندگی در زمین وجود ندارد.
منابع متعدد معتبر زنگ هشدارشان به صدا درآمده است. آنها می گویند، ناسا تعیین کرده است که سیارک غول پیکر آپوفیس 12 سال دیگر و یا حداکثر در 19 سال دیگر سقوط خواهد کرد و چنانجه یکی از سایت ها نوشته است، یکی ا
حمید طالاری فاجعه
Download New MusicHamid Talari - Fajee
دانلود آهنگ به سوی موعود  به همراه متن آهنگ از رسانه ویک موزیک  با بالاترین سرعت و قابلیت پخش     آنلاین
با کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ بهمراه پخش آنلاین و متن آهنگ
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
ادامه مطلب
فن کار می کند اما کمپرسور کار نمی کند.احتمالا کمپرسور شما به نحوی شکسته است. همچنین سوختن سیم ، عملکرد نادرست کمپرسور و یا عملکرد نادرست خازن شروع کمپرسور می توانند دلیل آن باشند. به علاوه کمپرسور شما ممکن است دچار اتصالی شده باشد بنابراین احتمالا لازم باشد که کمپرسور را تعویض کنید. سیستم دستگاه بیرونی کار می کند اما فن داخل کار نمیکند.در این مواقع ممکن است چندین عامل دخیل باشند. ممکن است فیلترتان کثیف باشد، یکی از خازن ها شکسته باشد ، یکی ا
اجرای اشتباه

انتخاب اشتباه مجری اجرای سقف کاذب یا به اصطلاح رابیتس‌بند که موارد کیفی را رعایت نکند ممکن است موجب بروز موارد ذیل گردد:
- اجرای تراز ناصحیح در مقاطعی که پس از سفیدکاری به شدت به چشم آمده و ارتفاع دیوارهای محیطی در هر قسمت با قسمت دیگر اختلاف دارند یا شکل‌های طرح سقف در هر قسمت یک ارتفاع متفاوت از قسمت دیگر دارد. شیب درسقف قابل مشاهده است.
- عدم اجرای صحیح جوشکاری و استفاده از نبشی میلگرد نامناسب، عدم استحکام سقف را در پی دارد
1- آمار: کار آماری پرتو : بررسی فرض هر چه تمایز در نمرات ارزیابی عملکرد بیشتر باشد رضایت از مدیریت عملکرد هم بیشتر می شود. از روی محاسبه کوواریانس که حدود 0.4 شده بود. میانگین انحراف معیار هر بخش (میانگین میانگین نمرات 12 ماهه پرسنل) محاسبه شده و با رضایت از آیتم مدیریت عملکرد، همبستگی آن سنجیده شده است.
#اشتباهات_استراتژیک_و_مهلک_مدیران...
1.نداشتن هدف، برنامه و چشم انداز مشخص
2.نداشتن نظم در کارها و زمان
3.بی توجهی به قوانین و مقررات
4.خود محوری و اعتقاد نداشتن به مشورت در تصمیم گیری
5.اعتماد نکردن به کارکنان و تقسیم کار
6.عدم استفاده از مدیران شایسته به جای افراد نزدیک و تملق گو
7.بی توجهی به موفقیت و پیشرفت های کاری کارکنان
8.دور بودن از کارکنان و اختصاص ندادن وقت خود به آن ها
9.جدیت بیش از اندازه در مدیریت و برخورد با کارکنان
10.مقاومت  و یا ترس ا
سلام 
دختری هستم که مدتی دیگه به عنوان دندونپزشک تو یه درمانگاه مشغول کار میشم. واقیعت اینه که از نظر دیگران حتی خانوادم و دوستام من به شدت مغرورم. من واقعا قصد دارم خودم رو اصلاح کنم اما نمیدونم چطوری. 
همیشه فکر میکنم اگه وضعیت دندون های مراجعه کننده نامناسب باشه یه چیز بگم ناراحت بشه یا اگه بیمارم بچه باشه زیاد لج کنه عصبی بشم. راستش گاهی به خودم حق میدم چون خیلی سختی کشیدم و درس خوندم.
سوالم از شما اینه که چه رفتارهایی از پزشکان و دندونپزش
خطیب و امام جماعت مسجدی در مصر به دلیل تفسیر نادرست آیات قرآن و احادیث نبوی و انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی، از سوی اداره کل اوقاف استان «الغربیه» این کشور احضار شد.
به گزارش شریعت نیوز  ؛ به نقل از پایگاه خبری صدی البلد، صبری عباده، معاون وزارت اوقاف مصر در استان «الغربیه» این کشور در این باره گفت: خطیب و امام جماعت مسجدی در شهر «طنطا» مرکز استان الغربیه با نام اختصار «ا.أ»، اقدام به انتشار  کلیپ‌های ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی کرد که
میل جنسی و عملکرد جنسی در مردان تحت تاثیر عوامل مختلفی است که در ادامه به چند نکته مهم برای بهبود عملکرد جنسی اشاره می شود.به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت سیمرغ، اگر از آن دسته مردانی هستید که تمایل به بهبود عملکرد جنسی خود دارید، بهتر است بدانید تنها نیستید و مردان زیادی این تمایل را دارند.بهبود عملکرد جنسی عبارت است از رفع مشکلات موجود و پیدا کردن روش هایی جدید برای رضایت هر دو شریک جنسی. داروهای زیادی برای بهبود عملکرد جنسی وجود دارد،
انصاف داشته باشیم 
انصاف یعنی هرانچه برای خود خوش می داریم برای دیگران نیز خوش بداریم وهرانچه برای خود بدمی داریم برای دیگران نیز بد بداریم 
انصاف یعنی اگر درکارکسی قضاوت می کنیم خود راجای فردی بگذاریم که آن کار را انجام داده.
ما در این فاجعه ی اسفناک، دو طرف داریم؛ فردی که موشک را پرتاب کرده و خانواده هایی که عزیز از دست داده اند.پدر و مادری که فرزندشان را از دست دادندو... واقعا چه بد مصیبتی است واقعا چه بد داغیست.اگر جای خانواده ی شهدا بودیم
هیچ فکر کرده اید چه مشاغلی هیچ گاه تعطیلی ندارند؟ اگر این سوال از شما پرسیده شود چه پاسخی برای آن دارید؟ مثلا خواهید گفت آتش نشانان، پزشکان، یا مشاغل دیگر. اما آیا تا به حال فکر کرده اید پاکبانان نیز جزئی از این مشاغل حساس هستند که هرگز تعطیلی ندارند؟ همیشه باید باشند، چرا که اگر یک روز نباشند، زباله شهر را در بر می گیرد و بوی تعفن زباله ها مشام انسان را خواهد آزرد. شاید کمتر کسی به اهمیت آنها فکر کرده باشند. مثلا در این روزها که پزشکان و پرستا
در زمینه تست نرم افزار ، یکی از جنبه های اصلی که کارایی یک محصول را پس از انتشار (Release) آن تضمین می کند ، ارزیابی آن تحت تست عملکرد (کارایی) می باشد.
به تست عملکرد Perf Testing نیز گفته می شود، تست عملکرد زیر مجموعه ای از مهندسی عملکرد (Performance engineering) می باشد. تست کارایی برای اطمینان از عملکرد مناسب و کامل نرم افزار در زمانی که نرم افزار تحت بار زیادی قرار می گیرد استفاده می شود. همانطور که قبلا گفته شد تست کارایی زیر مجموعه ی تست Non_Functional می باشد.
این ف
این گزارش در ادامه گزارش وضعیت عملکرد 10 شرکت بورسی در بهمن و به منظور اصلاع‌رسانی سریع به مخاطب و جلوگیری از ارائه حجم زیادی از اطلاعات در  یک جدول، به صورت سلسه‌وار در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که انتخاب شرکت‌ها براساس اولویت انتشار عملکرد ماهانه در سامانه کدال است. در
ادامه مطلب
برای ارائه ی تعریفی دقیق از مشکل/ فساد سیستمی، حداقل باید تعاریف زیر را مرور نمود:
1- فساد: 
به معنای دارا نبودن تمام اجزا و شرایط است که سبب عدم ترتب آثار مطلوب از شیء می‌باشد؛ یعنی اگر چیزی صحیح باشد آثاری دارد، ولی اگر فاسد شد آن آثار در خارج پدید نمی‌آید.
2- مشکل/ فساد در سیستم:
هر سیستمی از تعدادی اجزاء و المان‌ تشکیل شده که در کنار هم و در ارتباط با یکدیگر، به عملکرد و بقاء آن سیستم کمک می‌کنند.
گاهی اوقات، یک یا چند جزء از اجزای سیستم آسیب
برای ارائه ی تعریفی دقیق از مشکل/ فساد سیستمی، حداقل باید تعاریف زیر را مرور نمود:
1- فساد: 
به معنای دارا نبودن تمام اجزا و شرایط است که سبب عدم ترتب آثار مطلوب از شیء می‌باشد؛ یعنی اگر چیزی صحیح باشد آثاری دارد، ولی اگر فاسد شد آن آثار در خارج پدید نمی‌آید.
2- مشکل/ فساد در سیستم:
هر سیستمی از تعدادی اجزاء و المان‌ تشکیل شده که در کنار هم و در ارتباط با یکدیگر، به عملکرد و بقاء آن سیستم کمک می‌کنند.
گاهی اوقات، یک یا چند جزء از اجزای سیستم آسیب
 رفتنت، بل فاجعه بوداتفاق که نه!مثل خشکسالی‌های ممتدمثلِ،،، سوءتغذیه ی                  درخت!. وقتی که رفتی دنیای من چهار دیواری شد درانحصارِ تاریکی. تو که رفتی  همه چیز دنیا عجیب شد مثل آوار زده‌ایی کهلاشه‌اش را از زیر خاک بیرون می‌کشد، برای :     --خاک سپاری!
#سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)
سلام
توی این شرایط مردم بیشتر مناطق غرب کشور احتیاج دارن به کمک. من شلوغش نمیکنم و نمیخوام جو بدم ولی خودم هم ساکن یکی از همینم مناطق هستم در غرب کشور و خبر دارم از وضع دوست و آشنا و این و اون. به خدا فاجعه ست وضع خیلی از هموطن هاتون. 
الان به شدت دارو و نوار بهداشتی و خیلی چیزهای اساسی رو مردم نیاز دارن در روستاهای لرستان و ایلام و گلستان. حالا بماند شهرهاشون که اونا هم خودش فاجعه ست. تو رو خدا هر کی هر چی میتونه کمک کنه به امید دولت نایستین. بعضی
اگر شما مدیریت رستورانی را بر عهده دارید می بایست بدانید معیارهای مختلفی برای سنجش عملکرد رستوران شما وجود دارد که نیازمند دنبال کردن آن ها هستید تا به مرور زمان ارزیابی های لازم را انجام دهید و از سلامت کسب و کار خود مطلع گردید.

مدیران رستوران با بررسی منظم  معیارهای سنجش عملکرد می توانند روند منفی طی شده در کسب و کار خود را ردیابی کنند تا از این طریق بتوانند برای بهبود شرایط رستوران اقدامات مناسب تری را ترتیب داد.
افزایش کارایی و سودآور
بخشی از گفت و گوی امروز من و دوستم:
-کیف کرمی رنگ دسته دارم رو یادته؟؟سه هفته پیش صبح جاش گذاشته بودم.عصر اومدم برش دارم ولی نبود.برده بودنش. :/
-خب بهتر.ببرنش.
-چی؟؟؟
-بهتر که بردنش.
- :/
-یه جدیدش رو می خری.یه قشنگ ترش رو می خری.خوبه که.
- :/
-آهان اون کیف رو دوست داشتی؟
-آره.از یزد به عنوان سوغاتی برای خودم خریده بودمش.سفر به یزد،سفری به یاد موندنی و دوست داشتنی بود. :)
-حالا عیبی نداره.پیش میاد دیگه. :)
-بله پیش میاد. :)

ما مثلا پزشکان آینده ی این مملکت خوا
فرض کنیم که دارید با دوستی در مورد یک موضوع سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و یا ورزشی مناظره کنید. شما مجموعه ای از واقعیت ها را به دوست خود ارائه می دهید زیرا فکر می کنید این واقعیت ها باعث تقویت استدلالتان شده و دوستتان را قانع کند.

با این وجود هنگامی که شما این واقعیت ها را به روشنی بیان می کنید درمی یابید که در همخوانی با درک دوستتان نیست و همچنین متوجه می شوید که این واقعیات برای اصلاح باور نادرست او، نه تنها کافی نبوده بلکه او پس از شنیدن این
سراوان یکی از جنگل های قدیمی استان گیلان است که متاسفانه مورد بی مهری قرار گرفته است. در نزدیکی این جنگل یک جایگاه تخلیه زباله های شهری قرار دارد که طی سالها، عریض و طولانی شده است. ارتفاع کوه زباله ها در این منطقه به 90 متر می رسد و این یک فاجعه وحشتناک است. این مشکل آنقدر عمیق است که اهالی منطقه سراوان را با مشکل های فراوانی مواجه کرده است. از بوی بد تعفن زباله ها گرفته تا بیماریهایی که گریبان اهالی را گرفته است.
کوه زباله
فاجعه از آنجایی بیشت
خطای 502 Bad Gateway یک کد وضعیت HTTP است که به این معناست یک سرویس‌دهنده یا سرور در اینترنت، پیغامی نادرست از سرورهای دیگر دریافت کرده است. البته معنی لغوی آن دروازه نادرست است.
خطای ۵۰۲ چیست؟
خطای ۵۰۲ یا همان خطای Bad Gateway از خطاهای سمت سرور است.هنگامی که سرورها برای اجرای درخواست‌های رسیده از طرف کاربر، به عنوان یک Gateway یا ابزار مسیریابی عمل می‌کنند تا صفحات وب مورد درخواست را در دسترس کاربر قرار دهند.زمانی یک پاسخ بی اساس و بی اعتبار از سرور رده
نکات زیاد و مهمی هنگام راه اندازی وب سایت وردپرس وجود دارد -هر چقدر سایت بزرگ یا کوچک باشد- که باید در نظر داشته باشید. به راحتی می توانید در گرفتن ترافیک ، جمع آوری مخاطب و بازدیدکننده ، ایجاد محتوا و بهینه سازی سایت دست و پنجه نرم کنید و عملکرد سایت را بهبود ببخشید.
در این مقاله ما به بررسی پنج روش برای حفظ عملکرد عالی سایت وردپرس شما خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید!

هاست , هاست وردپرس , خرید هاست 

ادامه مطلب

مهم ترین مسئله در اقتصاد ، مسئله تولید است اگر تولید اصلاح شود اقتصاد رشد می کند. جامعه اسلامی باید به صورتی باشد که به کشوری متکی نبود و اگر هم بود بسیار جزئی. باید سیستم وام به بنگاه های اقتصادی اصلاح شود در غیر این صورت تولید رونق پیدا نمی کند.
  یکی از دلایلی که اقتصاد را متزلزل میکند قاچاق و واردات نادرست است که از نظر بنده واردات نادرست بیشترین ضربه را به کشور میزند و کمر اقتصاد را خم میکند.
  برای حمایت از کالا ایرانی که نتیجه اش رون
این مطلب توسط اَل هورنِر، نویسنده وبسایت ایندیپندنت، نوشته شده است: در سال ۱۹۹۹، تمام دنیا خود را برای یک هرج و مرج بزرگ آماده می‌کرد. زمان زیادی تا سال ۲۰۰۰ (پایان دنیا طبق برخی پیش بینی‌ها) باقی نمانده بود و در عین حال فاصله با اتفاقاتِ فاجعه بارِ مورد انتظار کمتر و کمتر می‌شد. بسیاری پیش بینی کردند با شروع سال ۲۰۰۰ هواپیماها سقوط می‌کنند و سیستم‌های بانکی نیز به واسطه نوع برنامه نویسی‌شان دچار مشکل می‌شوند. در دهه ۶۰ میلادی، زمانی که
این مثنوی حدیث پریشانی من استبشنو که سوگنامه ی ویرانی من استامشب نه اینکه شام غریبان گرفته امبلکه به یُمن آمدنت جان گرفته امگفتی غزل بگو غزلم، شور و حال مُردبعد از تو حس شعر، فنا شد، خیال مُردگفتم مرو که تیره شود زندگانیمبا رفتنت به خاک سیه می نشانیمگفتی زمین مجال رسیدن نمی دهدبرچشم باز، فرصت دیدن نمی دهدوقتی نقاب، محور یکرنگ بودن استمعیار مهر ورزیمان، سنگ بودن استدیگر چه جای دلخوشی و عشق بازی استاصلاً کدام احمق از این عشق راضی استاین عشق
مشکلات شایع کولر گازی

• 1- فیلتر هوای کثیف    
فیلتر هوای کولر گازی یکی از قطعاتی است که در صورت سرویس و تمیز نکردن به موقع و کثیف بودن آن  امکان دارد باعث پایین آوردن عملکرد کولر گازی  شده و به دیگر قطعات آسیب وارد کند پس هر چند وقت یکبار برای تمیز کردن آن اقدام کنید.

• 2-  کاهش سرمایش کولر گازی          
یکی از مشکلات شایع کولر گازی باد گرم آن می باشد.
به صورت خیلی ساده یک واکنش شیمیایی در سیستم کولر شما باعث میشود که هوای خنک تولید شود، اگر
دنیای بورس: این گزارش درخصوص عملکرد اسفند شرکت‌های بورسی و به منظور اطلاع‌رسانی سریع به مخاطب و جلوگیری از ارائه حجم زیادی از اطلاعات در یک جدول، به صورت سلسه‌وار در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که انتخاب شرکت‌ها براساس نوبت انتشار عملکرد ماهانه در سامانه کدال است. بر این اساس وضعیت نرمال به شرایطی گفته می‌شود که اختلاف عملکردی در بازه 5- تا 5 درصد قرار گرفته باشد. در مرحله بع
ادامه مطلب
زوپ به عنوان اولین و بهترین سامانه ارتباطی بین پزشکان و بیماران بوده است که آن را به صورت آنلاین ( متنی و ویدئویی ) را فراهم کرده است تا اولین و تنها سامانه در کشور و خاورمیانه باشد که می تواند ارتباط ویدئویی بین پزشک و بیمار فراهم سازد. از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید.
رفتن تو:
رفتن تو 
اتفاق بزرگی است 
فاجعه ای بی پایان
مثل خشکسالی های ایران
مثل سوء تغذیه کودکان آفریقا
وقتی تو رفتی خانه ی ما چهار دیواری ای شد 
بی در و پنجره،
تو که رفتی  
همه چیز دنیا عجیب شد 
مثل آوار زده ایی
که جنازه اش را از زیر خاک بیرون میکشند 
که به خاک بسپارند 

سعید فلاحی (زانا کوردستانی)
سوالات پزشکی
زوپ به عنوان اولین و بهترین سامانه ارتباطی بین پزشکان و بیماران بوده است که آن را به صورت آنلاین ( متنی و ویدیویی ) را فراهم کرده است تا اولین و تنها سامانه در کشور و خاورمیانه باشد که می تواند ارتباط ویدئویی بین پزشک و بیمار فراهم سازد.
از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید. این ارتباط میتواند در زوپ به صورت متنی و آ
پنجره را که باز می‌کنم، انگار دریچه‌ی خاطرات نامحدودم را باز کرده‌ام. شاید همه‌ی بادها درختان را شکسته‌اند و شاید فاجعه‌ای به بار آورده‌اند. اما من همه‌ی آن‌ها را دوست دارم. بادها. باران‌ها. طوفان‌ها. خاطرات. می‌دانم که آن‌ها هم در گوشه‌ای از قلب مرطوب و مه‌گرفته‌شان مرا دوست دارند...
از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید.
هدف از نگارش این محتوا آشنایی شما با لیست پزشکانکرج، لیست پزشکانتهران، لیست پزشکان مشهد، لیست پزشکاناصفهان و لیست پزشکانشیراز می باشد.
همان طور که می دانید در همه ادوار یافتن پزشک معتبر و باسواد یکی از دغدغه های بیماران بشمار می رفت و بیماران راه های مختلفی برای یافتنلیست پزشکان معتبر و با سابقه امتحان می کردند که یکی از رایج ترین این کارها پرس و جو کردن از اطرافیان بود. در واقع نیاز مردم به شناخت پزشکان معتبر و با سابقه در شهر و منطقه ﺁن ه
وزوز گوش با هورمون عشق رابطه دارد
وزوز گوش (tinnitus) مشکلی می با شد که در آن فرد صداهایی همچون وزوز ، زنگ یا سایر صداها گه بنظر می رسد در منشاءشان گوش یا سر است، می شوند. وزوز گوش یکی از مشکلات شایع است و معمولا از هر 5 نفر 1 نفر به این مشکل دچار می با شند. وزوز گوش خودش به تنهایی بیماری محسوب نمی شود، بلکه نشانه ابتلای افراد به سایر بیماری ها و مشکلات از جمله از دست دادن شنوایی وابسته به سن، آسیب دیدن گوش ، جسم خارجی در گوش و مشکلات سیستم گردش خون با
کلاس های موسیقی کودکان در آموزشگاه موسیقی کودک سرنا
موسیقی و بازی از مواردی هستند که در شادی بیشتر در کوکان و بهبود عملکرد ذهنی کوکان بسیار موثر است و علاوه بر آن در درمان بسیاری از بیماری کودکان نیز روند بهبودی را تسریع می بخشد و در بعض موارد به عنوان تنها راه درمان توسط پزشکان تجویز می گردد. موسیقی درمانی در کودکان باعث تغییردر خلق و خوی آنها می شود و زمینه بهبود رفتارهای فردی، اجتماعی، اعتماد به نفس، درمان لکنت زبان و افزایش هوش آنها را خ

هدف از نگارش این محتوا، آشنایی و معرفی لیست پزشکان و کادر درمانی شهرهای بزرگ کشور از جمله تهران، کرج، مشهد، اصفهان و شیراز است. بانک های اطلاعاتی بسیاری در دنیای اینترنت به معرفی پزشکان حائز و مشهور پرداخته اند.
اساتید برجسته و متخصصی که با علم، آگاهی، مهارت و تجربه در زمینه های مختلف پزشکی، جهت بهبود بیماران تلاش می کنند. نکته بسیار مهم که هدف اصلی این مقاله است یافتن پزشک و متخصصی است که در ذهن دارید یا قصد دارید پزشکانی را جستجو نمایید
1- آمار: کار آماری پرتو : بررسی فرض هر چه تمایز در نمرات ارزیابی عملکرد بیشتر باشد رضایت از مدیریت عملکرد هم بیشتر می شود. از روی محاسبه کوواریانس که حدود 0.4 شده بود. میانگین انحراف معیار هر بخش (میانگین میانگین نمرات 12 ماهه پرسنل) محاسبه شده و با رضایت از آیتم مدیریت عملکرد، همبستگی آن سنجیده شده است.
2- تسلطی روی حوزه های مالی نداری، هم برای ارزیابی شرکت ها مثل جایزه تعالی این خیلی مهم و بدردبخور است و هم برای حوزه بررسی های بنیادین بورس
منظور از جامعه ستیزی مقابله و مخالفت با ارزشها و هنجارهای اجتماعی است. اما اختلال روانی به نوعی بیماری روانپزشکی اطلاق می گردد که به واسطه افسردگی ، گناه ، خشونت ، و غیره بوجود می آید.
توهم در برابر پندار غلطپندا غلط به باورهای نادرست و غلط اشاره دارد که معمولاً شامل سوء تفسیر ادراکات و تجربیات می شوند. که محتوای آن شامل موارد مذهبی نیز می تواند باشد.
                تصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پ

هدف از نگارش این محتوا، آشنایی و معرفی لیست پزشکان و کادر درمانی شهرهای بزرگ کشور از جمله تهران، کرج، مشهد، اصفهان و شیراز است. بانک های اطلاعاتی بسیاری در دنیای اینترنت به معرفی پزشکان حائز و مشهور پرداخته اند.
اساتید برجسته و متخصصی که با علم، آگاهی، مهارت و تجربه در زمینه های مختلف پزشکی، جهت بهبود بیماران تلاش می کنند. نکته بسیار مهم که هدف اصلی این مقاله است یافتن پزشک و متخصصی است که در ذهن دارید یا قصد دارید پزشکانی را جستجو نمایید

تو زندگی بعضی چیزا هست که حتی از فکر کردن بهش هراس داری...
یعنی حتی تصورشم وحشتناکه 
و وحشتناکتر اینه که نمیدونی دقیقا  چه غلطی بکنی تا اون مشکل حل بشه 
و جلوی فاجعه رو بگیری قبل از اینکه اتفاق بیفته....
یه موضوعی هست چن وقتیه ذهنم رو مشغول کرده   شاید اونقدر بده که حتی روم نمیشه اینجا بنویسم ...
فقط خدا کنه اشتباه فکر کنم. 
شرکت مهندسین مشاور چیست؟
سازمان ها برای رشد و بقای خود در دنیای پر رقابت به روش ها و الگوهای ارزیابی و بهبود عملکرد خود رو آورده اند. شرکت مهندسین مشاوره هم از این قاعده جدا نمی باشند. چون عملکرد آنها به عنوان بخشی از طراحی، تأثیر قابل توجهی در موفقیت پروژه خواهد داشت. این سازمان ها نه تنها برای بقای خود بلکه برای توسعه صنعت ساختشان نیازمند توجه به عملکرد خود خواهند داشت. بر اساس تحقیق های انجام شده در صنعت مهندسین مشاور و مخصوصا در ایران توج

ب جز ی خاطره ی خوب واسه یکشنبه قبل انتخابات۹۶کلا اردیبهشتی نبوده ک بگذره و زخمیم نکرده باشهالمپیاددانش آموزیم۱۱و۱۲اردیبهشت بودالمپیاددانشجوییم۱۲و۱۳اردیبهشت هست(اینو دیگه خدا رحم کنه)بدی این دفعه اینه ک خونواده خبرندارن و قاعدتا درکی هم از اوضام وجود نداره و من هم همش خودخوری احتمالا جمعه،بعد امتحان کارم ب سرم بکشه ببینید کی گفتمحالا شما هی بگید اردیبعشق و این صوبتا
یه بار داشتم با یکی از دوستام حرف می‌زدم، دقیقا تو همون دوره‌ای بود که کارشناسی داشت تموم می‌شد و بچه‌ها یکی یکی داشتن اپلای می‌کردن و می‌رفتن. گفتم:«هر وقت از رفتن بچه‌ها بغضم می‌گیره یا به این که خودم جا موندم فکر می‌کنم، یاد نسل باباهامون میفتم که اونا هم تو جبهه دوستاشون رو از دست می‌دادن و احساس جا موندن می‌کردن. البته می‌دونم تو این دو تا موضوع خیلی تفاوت هست  ولی حس از دست دادن و جا موندن تو جفت‌شون مشترکه. یه جورایی انگار داریم

موارد مصرف :
کمک به عملکرد و تقویت عضلات و ماهیچه ها
کمک به عملکرد متابولیسم و افزایش سوخت و ساز بدن
کمک به افزایش انرژی و بهبود عملکرد سیستم ایمنی
روش مصرف :
روزی یک عدد همراه غذا میل شود

ساخت کمپانی برانسون ؛ آمریکا
>>> قیمت : 80 هزار تومان

> موجود
>> سفارش تلفنی یا مراجعه حضوری

بسیاری از دارندگان خودرو از اهمیت فیلترهای هوا چیز زیادی نمی دانند. عملکرد دقیق فیلتر هوا چیست؟ چگونه می تواند بر عملکرد خودرو تأثیر بگذارد؟ چه موقع فیلتر هوا باید تعویض شود؟ اینها سؤالات بسیار مهمی هستند که شخص باید از آن بخواهد تا از سلامت اتومبیل خود مراقبت کند. برای عملکرد خودرو ، فیلترهای هوا بسیار حیاتی هستند و سهل انگاری در نگه داشتن آن در شرایط مناسب می تواند باعث طولانی شدن عمر خودرو شما شود. بنابراین ، دانستن در مورد اهمیت فیلتره
مردم دسته دسته میریزن تو داروخونه ها و ویتامین های سی و دی میخرن  میدونی این یکی به نظرم واقعا تقصیر حکومته اگه بجای اینکه کرونارو خاله بازی نشون بده و از همه ی توانش مثل همیشه برای زیر سوال بردن ماهیت مشکل استفاده کنه یکم اگاه سازی کنه اگه محض رضای خدا یکم از عقلش کمک بگیره ما اینهمه از هرماجرایی یه فاجعه ی بشری نداریم -_-
چند روز قبل مصاحبه نماینده اعزامی سازمان جهانی بهداشت به ایران با رسانه ملی را نگاه می‌کردم وی به زبان انگلیسی گفت:
"وقتی از پزشکان و پرستاران پرسیدیم به چه چیزی نیاز دارید گفتند نیازشان تجهیزات است، ماسک است، گان است، دستکش است و علاوه بر این چون تعداد بیماران شدیداً مبتلا به کرونا خیلی زیاد است به ونتیلاتورهای بیشتری هم نیاز دارند."
مترجم همزمان گفت:
"وقتی از پزشکان در خصوص بحثهای مختلف درباره وسایل حفاظت شخصی مثل ماسک و بقیه پرسیدیم و گف
نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )تعداد اسلاید : 25 اسلاید قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

عملکرد طبیعی کبدمتابولیسم کربوهیدرات هامتابولیسم لیپیدهامتابولیسم پروتئین هاسم زداییبیوسنتز ترکیبات مختلفاملاح و ترکیبات هورمونیآزمون های بیوشیمیایی وضعیت کبدتست های مربوط به عملکرد انتقال و پاکسازیتست های مربوط به سنتز و متابولیسمتست های مربوط به کلستازآزمون های آنزیمی در ارتباط با تخریب پارانشیم کبدیتست های سرولوژیکیپانل ک
روزی فیل با سرعت از جنگل می گریخت!
دلیلش را پرسیدند گفت: شیر دستور داده تا گردن همه زرافه ها را بزنند!
گفتند: تو را چه به زرافه؟! تو که فیل هستی پس چرا نگرانی؟!
گفت: بله من میدانم که فیل هستم؛ اما جناب شیر، الاغ را به پیگیری این دستور مأموریت داده!!
وقتی مأموریت مهم را بر دوش افراد بیسواد و نادان میگذارند، نتیجه فاجعه بار خواهد بود!
آن گلوی نازنینی که تا دیروز جور دولت را می‌کشید و صدای کارگران بود امروز جور قوه‌ی عدالت را نیز می‌کشد و صدای زندانیان شده است. اما گوسفندان این بار با کینه‌ای تاریخی می‌خواهند گلوی اسماعیل را برای قربانی شدن ببرند و دیه‌ی اجداد خویش را بستانند‌. آن قدر به دست سربازان گمنام زده می‌شود که با شنیدن نام امام زمان نتواند از جای خود بلند شود. چه شکنجه‌گران فهمیده‌ای! لابد خواسته‌اند به همه نشان دهند کارگری که حقوق نگیرد نمی‌تواند روی پای

کلید‌های عملکرد یا Function در بیشتر اپلیکیشن‌ها آنطور که باید مورد توجه قرار نمی‌گیرند. استفاده از کلید‌های میانبر همیشه سرعت کار با نرم افزار‌های مختلف را افزایش می‌دهد.
کلید‌های عملکرد یا Function در واقع همان کلید‌های F1 تا F12 روی کیبورد هستند که هرکدام وظیفه‌ی خاصی را به انجام می‌رسانند. در این مطلب قصد داریم به بررسی عملکرد هرکدام از کلید‌های عملکرد در نرم افزار پاورپیونت بپردازیم. با ما همراه باشید:
ادامه مطلب
با این حال، لزوماً هر فردی که کودکی خشن داشته باشد، ناسازگار یا ناسالم نیست. برخی از کودکان نسبت به تأثیرات منفی محیط پیرامون خود کمتر حساس هستند و استرس کمتری را در بزرگسالی به همراه دارند.
به عنوان مثال، کودکانی که عادت دارند رفتارهای نادرست و طغیان والدین را کنترل کنند، ممکن است در تشخیص احساسات دیگران و انتخاب نشانه‌های غیرکلامی، مهارت زیادی پیدا کنند.
چگونه تجارب ناگوار دوران کودکی بر زندگی افراد تأثیر می‌گذارد؟
اولین وسیله برای پز

با این حال، لزوماً هر فردی که کودکی خشن داشته باشد، ناسازگار یا ناسالم نیست. برخی از کودکان نسبت به تأثیرات منفی محیط پیرامون خود کمتر حساس هستند و استرس کمتری را در بزرگسالی به همراه دارند.
به عنوان مثال، کودکانی که عادت دارند رفتارهای نادرست و طغیان والدین را کنترل کنند، ممکن است در تشخیص احساسات دیگران و انتخاب نشانه‌های غیرکلامی، مهارت زیادی پیدا کنند.
اولین وسیله برای
تجارب ناگوار دوران کودکی

چگونه تجارب ناگوار دوران کودکی بر زندگی افراد تأثیر می
اولین وسیله برای پز

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها